GENEL

limonoyuncak.com.tr satın alma ve kullanım şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Siteyi kullanmanız değişen şartları da kabul ettiğiniz anlamına gelir. limonoyuncak.com.tr, sitenin belli bölümlerini değiştirme, silme, ekleme ve yer değiştirme haklarını saklı tutar.

SİTE İÇERİĞİ

Aksi not edilmediği takdirde, bu sitede yer alan resim, illüstrasyon, tasarım, icon, fotoğraf, video clip ve metinleri içeren tüm malzemeler (toplu olarak içerik) limonoyuncak.com.tr’un fikri mülkiyet hakları dahilinde değerlendirilir ve limonoyuncak.com.tr bu fikri mülkiyet hakları koruması altındadır. Site ve içeriği sadece ticari olmayan (siteden ürün satın alınması haricinde) bireysel kullanıma yöneliktir. Bu sitede yer alan içeriği sadece bireysel kullanım amacıyla yükleyebilir veya kopyalayabilirsiniz. Yine bu sitede yer alan hiç bir içeriği ve/veya bağlantılı yazılımı (yukarıda belirtilmediği sürece) yayınlayamaz, dağıtamaz, aktaramaz, türevi bir içerik oluşturamaz, satamaz, üretemez veya ticari amaçlı kullanamazsınız.

KULLANICI YORUMLARI, GERİ DÖNÜŞLERİ, POSTA KARTLARI

Bu siteyi kulanarak veya başka bir yolla limonoyuncak.com.tr’a yollanan tüm kullanıcı yorumları, fikirler, geri dönüşler, posta kartları ve diğer gönderiler limonoyuncak.com.tr mülkiyetindedir. Böyle bir durumda limonoyuncak.com.tr bu yorumları ticari veya ticari olmayan bir amaçla kullanabilir. limonoyuncak.com.tr bu yorumları gizli tutmak, yorum için her hangi bir tazminat ödeme veya yorum yapan kullanıcıya cevap vermek zorunluluğunda değildir. Siteye yollanan hiç bir yorumun üçüncü şahısların copyright, marka, gizlilik, şahsi veya mülkiyet haklarını ihlal etmeyeceğini kabul etmektesiniz. Siteye yollanan hiç bir yorumunuzun kanun dışı, tacizkar veya müstehcen içerikte olmayacağını şimdiden kabul etmektesiniz. Yapılan yorum içeriğinden sadece yorumu yapan kişi sorumludur. limonoyuncak.com.tr demografik bilgilerinizi kimliğinizi açıklamadan kullanabileceğini kabul etmektesiniz. Sitenin çekilişlerine, yarışmalarına, promosyonlarına ve/veya promosyonel bilgi veya ürün güncelleme isteklerine katıldığınız takdirde limonoyuncak.com.tr bilgilerinizi pazarlama ve promosyon amaçlı kullanabileceğini kabul etmektesiniz.

SİZİNLE OLAN İRTİBATIMIZ

limonoyuncak.com.tr size sitedeki değişiklik veya eklemeleri, limonoyuncak.com.tr, ürün ve hizmetlerini veya uygun bulduğu her hangi başka bir konuyu bildirmek için elektronik posta yollamasını şimdiden kabul etmektesiniz.

ÜRÜN BİLGİSİ

Bazı limonoyuncak.com.tr ürünleri fiziksel mağazalarda da satılabilir. Bazı durumlarda ise limonoyuncak.com.tr’da yer alan ürünler fiziksel mağazalarda bulunmayabilir. Sitede yer alan tüm fiyatlar Türk Lirası cinsinden olup sadece Türkiye ve Kıbrıs Türk Cumhuriyeti için geçerlidir.

RENKLER

Sitemizde yer alan ürünlerinizin renklerinin mümkün olan en etkin şekilde görülebilmesi için tüm çalışmalar büyük dikkatle yapılmıştır. Bununla birlikte kullandığınız monitörden dolayı renklerde farklılıklar oluşabilir.

DİĞER WEB SİTELERİNE LİNKLER VE HİZMETLER

Bu sitede yer alan dış hizmet ve kaynaklara yönlendirilmiş ve içeriği limonoyuncak.com.tr tarafından kontrol edilmeyen linklerin sorumluluğu sadece ve tamamen bu hizmet ve kaynakların sahiplerine aittir.

FERAGAT

Hiç bir şekilde bu sitenin kullanımından doğabilecek durumlardan limonoyuncak.com.tr sorumlu tutulamaz. Kullanıcılar hür iradeleri dahilinde siteyi gezer ve kullanırlar. Zaman zaman limonoyuncak.com.tr yer alan bilgilerde ürün tanımlarına, fiyatlara veya ürün stok bilgilerine de yansıyan tipografik yanlışlar, genel hatalar veya unutulan noktalar olabilir. limonoyuncak.com.tr bu hataları, yanlışları veya unutulan noktaları değiştirme veya güncelleme hakkını önceden haber verme ihtiyacı duymadan saklı tutmaktadır (buna siparişini verdikten sonraki zaman da dahildir). Bu durumun ortaya çıkaracağı rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. Bu sebeplerden dolayı eğer limonoyuncak.com.tr sitesinden aldığınız üründen memnun kalmazsanız iade şartları dahilinde ürünü iade edebilirsiniz. Lütfen İade Şartlarını İnceleyiniz.

TAZMİNAT

Bu sitenin kullanımından dolayı hiç bir şekilde limonoyuncak.com.tr her hangi bir yasal talep, iddia, bedel, hasar veya avukat giderleri de dahil harcamalardan mesul tutmayacağınızı şimdiden kabul etmektesiniz.

MUHTELİF

Başka bir şekilde belirtilmediği sürece limonoyuncak.com.tr ürünleri sadece Türkiye Cumhuriyet’i ve KKTC’de satılmaktadır ve ürün sorumlulukları tedarikçi firmalara aittir. Bu site limonoyuncak.com.tr ekibi tarafından Bursa, Türkiye’de kontrol edilmekte ve yönetilmektedir. Bu Sözleşme’den kaynaklanan tüm uyuşmazlıklar ile Sözleşme’den dönme ve tazminata ilişkin talepler hususunda Bursa Mahkemeleri ve İcra Müdürlükleri münhasıran yetkilidir.

FESİH

Bu sözleşme siz veya limonoyuncak.com.tr tarafında feshedilene kadar geçerlidir. Bu sözleşmeyi istediğiniz an bitirebilirsiniz. Ancak bu durumda aksi belirtilmediği takdirde siteyi kullanma hakkından da vazgeçmiş olursunuz. limonoyuncak.com.tr’da istediği an ve hiç bir uyarıya gerek duymadan sözleşmeyi feshedebilir ve bu sözleşme kurallarının herhangi birini ihlal ettiğiniz takdirde siteye girişinizi engelleyebilir. Yine aksi belirtilmediği sürece sözleşmeyi feshetmeye karar verdiğiniz takdirde bu siteden kopyaladığınız, indirdiğiniz veya başka bir yolla elde ettiğiniz her türlü malzemeyi imha etmek zorundasınız.

limonoyuncak.com.tr’dan aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.

Almış olduğunuz ürünü kullanmadan (deneme amaçlı kullanılabilir ancak orjinalliği bozulmamalıdır) tahrip etmeden/bozmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturasını ve iade sebebini içeren bir dilekçe ile iade edebilirsiniz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün limonoyuncak.com.tr’a ulaştığı andan itibaren onbeş (15) iş günü içerisinde ürün bedeli iade edilir.

limonoyuncak.com.tr, üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..

ÜRÜNÜMÜZÜN ARKASINDAYIZ

limonoyuncak.com.tr iade işlemlerinde Tüketiciyi Koruma Kanunu çerçevesinde hareket eder. limonoyuncak.com.tr birbirinden çok farklı ürünler yer almaktadır. Bu yüzden ürünü satın alırken iade şartlarını da incelemenizi tavsiye ederiz.

Orijinal ambalajı bozulmamak ve ürüne zarar vermemiş olmak kaydıyla paketin üzerine limonoyuncak.com.tr yazmayı unutmayınız. Ayrıca müşteri hizmetlerimize info@limonoyuncak.com.tr’a yollayacağınız e-posta veya 0224 224 555 0 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetlerinden iade işleminiz ile ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Size teslim edilen ürünler ilgili herhangi bir probleminiz durumunda 0224 224 555 0 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Çağrı Merkezi 24 saat 7 gün 0224 224 555 0 numaralı telefondan hizmet vermektedir. Ancak iade etmek için detaylı bilgi Müşteri Temsilcileri tarafından verilmektedir. Müşteri hizmetleri hafta içi 10:00 – 19:00 arasında 0224 224 555 0 numaralı telefondan hizmet vermektedir.


Bİ DÜNYA
OYUNCAK
LİMON'DA
Kargonuz şu anda muhtemelen yolda ama dilerseniz bir de siz göz atın